veres39
Új gazdi
Hozzászólások száma: 2
2012.02.26 08:57:42 Idéz
dessewffy nora:
Megis mire erted az akinek nem inge,,,,,, megjegyzest??
Szerintem magad sem tudod.
dessewffy nora
Gazdi
Hozzászólások száma: 74
2012.01.31 22:34:30 Idéz
Megis mire erted az akinek nem inge,,,,,, megjegyzest??
Szerintem magad sem tudod.
Gyuricza Éva
user_avatar
Fórum lakó
Hozzászólások száma: 360
2012.01.30 12:25:48 Idéz
dessewffy nora:
En azt a szot ,hogy elpusztult nem hasznalnam.
Nekem minden kutyam aki a Nimrod elott volt meghalt, elment de nem elpusztult.

Akinek nem inge, ne vegye magára!!!!!
Éva, Csátalja, Bács-Kiskun Megye
dessewffy nora
Gazdi
2012.01.29 19:44:49 Idéz
dessewffy nora
Gazdi
2012.01.29 19:44:46 Idéz
dessewffy nora
Gazdi
2012.01.29 19:44:45 Idéz
dessewffy nora
Gazdi
2012.01.29 19:44:42 Idéz
Gyuricza Éva
user_avatar
Fórum lakó
Hozzászólások száma: 360
2012.01.26 10:05:28 Idéz
Andrea21 ! Igazán sajnálom azt , ami a kutyusotokkal történt emotions emotions
Sajnos nem tudtok változtatni a megtörténteken, ebbe bele kell törődni.
Nekünk tavaly pusztult el a Német juhász kutyusunk ő 6 éves volt.
Emléket állítottunk neki és még ma is hiányzik. Tavasszal örökbe fogadtuk Dodit, aki bár nem ugyanaz, de kitölti azt az űr amit az előző kutyus hiánya okozott a lelkünkben. Azóta lett még egy vizslánk, akit valaki betett hozzánk. Én a részemről azt javasolnám, hogy rövid idő elteltével, de fogadjatok ti is be egy másik vizsit. Attól az ő emléke még nem lesz meggyalázva és a ti lelki sebeitek is könnyebben fognak begyógyulni. emotions
Éva, Csátalja, Bács-Kiskun Megye
Andrea21
user_avatar
Új gazdi
Hozzászólások száma: 1
2012.01.25 22:05:00 Idéz
Hétfő reggelre nagy szerencsétlenség ért bennünket. Kedvenc kutyusunk "Vizsike" örökre elaludt... emotions Még csak 4 éves volt szegénykém emotions ,a család nagy kedvence! Egész nap csak sirattuk...Nem is tudom mi lesz ezután, annyira hozzánk volt nőve. Nagyon hiányzik! Csak nézzük az üres fotelját...várjuk a vakkantását,hiányzik az önfeledt játékossága... emotions És várjuk a megmagyarázhatatlant, hogy mi történhetett vele... emotions
szerkesztve: Andrea21::2012.01.25 22:07:10
hunleany
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 100
2011.12.28 17:44:44 Idéz
Nekem nem is lenne gond, hogy nem kicsi kutyus...csak a Lili némelyik felnőtt kutyussal kicsit agresszív, valamelyiktől fél...és van amelyikkel el van...emotions nem tudom mi alapján döntheti el a dolgokat! Voltam vele ma is sétálni...utána játszottunk...de néha nem hozta vissza a labdáját hanem szaglászott azt nyüszögött...annyira rossz voltemotions
De tavaszig semmiképp nem tudok neki társat szerezniemotions
Lili, 2010.11.01
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1896
2011.12.28 09:00:15 Idéz
hunleany:
Majd tavasszal kap egy társat... szegényt hallom most is, hogy sír...emotions Azért az állatok nem dramatizálnak úgy mint az emberek...Hiányzik neki, mert nem tudja hol vanemotions
Köszönöm a tanácsokat! emotions emotions

Addig is mindennap vidd kutyás társaságba.......hamarabb túl lesz a gyászon, ha minden napra jut egy jó kis hancur a társakkal.
Ezt sajnos még a gazdi sem tudja megadni nekik.
Ha nem ragaszkodtok a pici kutyákhoz.... tényleg jó ötlet az örökbefogadás (www.futrinkautca.hu), ezzel két életet aranyozol be, segítesz a te kutyusodnak, a mentett kutyusnak megmutathatod, hogy az élet még is szép.....
Debrecen, Magyarország
judytka74
user_avatar
Új gazdi
Hozzászólások száma: 1
2011.12.28 00:00:58 Idéz
Sziasztok!
Hunleany,őszintén sajnálom a kutyádat,én mint több kutya gazdija..
A gyógyír ilyenkor egy másik kutyus.Lilinek is jobb lenne, nem lenne egyedül.2 hete befogadtam egy 1 éves kan vizsla kutyát,amit korábban az én Lizám szült.Ajándékba adtam egy ismerősnek.Azóta a gazda kiment Németországba és itt hagyták a kutyát étlen-szomjan.A szomszédok etették amikor tudták.2 hete nálam van, haza hoztam.Mivel ő a 7.-dik kutya a portán,és mivel az anyja az én kutyám igy nem tudom megtartani.Gazdit keresek neki,olyat aki szereti és olyan helyre ahol nem egyedül lenne,mert nagyon szeret játszani a többiekkel.Beilleszkedett,a többiek elfogadták.Nagyon jó házőrző és mivel az apukája aktív vadász igy benne van a vadász vér is.Nem tolakodásként és rábeszélésként írtam le ezt.Csak mint lehetőség..Üdv:Judit
Liza
hunleany
user_avatar
Gazdi
2011.12.27 21:43:28 Idéz
Majd tavasszal kap egy társat... szegényt hallom most is, hogy sír...emotions Azért az állatok nem dramatizálnak úgy mint az emberek...Hiányzik neki, mert nem tudja hol vanemotions
Köszönöm a tanácsokat! emotions emotions
Lili, 2010.11.01
melcsi0723
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1850
2011.12.27 19:49:59 Idéz
Belkatának nagyon igaza van. És én sem tudok jobb ötletet, mint egy új családtag beszerzése. Kutyaharapást szőrével módszer. Mind a kettőtöknek jót fog tenni. emotions
Luca-2010.05.23.-------Bodza-2011.06.02.------Somogy megye: Látrány
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
2011.12.27 16:22:53 Idéz
hunleany:
Azt csinálom voltam vele sétálni meg kecskét kergetni...de hazajöttem szimatolt össze vissza és leült azt sírt szegényem...emotions
Visszamentem sírtunk együtt egyet emotions de hát... Hiányzik... emotions

Semmi baj sincs ezzel a sírással.... a gyászt meg kell élni.... csak nem szabad beleragadni...
(te még sokáig fogsz pityeregni, amikor a vizsikéd már a jövőbe tekint.....)
Debrecen, Magyarország
hunleany
user_avatar
Gazdi
2011.12.27 14:34:56 Idéz
Azt csinálom voltam vele sétálni meg kecskét kergetni...de hazajöttem szimatolt össze vissza és leült azt sírt szegényem...emotions
Visszamentem sírtunk együtt egyet emotions de hát... Hiányzik... emotions
Lili, 2010.11.01
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
2011.12.27 14:25:47 Idéz
Én is az új kutya párti vagyok... mint tudjuk a kutyák a jelenben élnek.... hamarabb túlesnek a gyászon..
addig is amíg meg lesz a társa.... kicsit több törődés és vigyétek minél többet kutyás társaságba.....
Debrecen, Magyarország
hunleany
user_avatar
Gazdi
2011.12.27 12:16:17 Idéz
Öreg volt meg valami belsőszervi baja lehetett neki, mert fel volt puffadva a hasa meg véres volt neki a nemiszerve körül...
Köszi a segítségeket!
Lili, 2010.11.01
Lorian
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 80
2011.12.27 11:51:48 Idéz
Csatlakozom az előttem szólókhoz, csak mondjuk a biztonság kedvéért azt előtte azért meg kéne tudni, mi okozta a kutyátok halálát...
kisvizsla.blogspot.com/
Éva
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1912
2011.12.27 11:27:50 Idéz
Sajnálom... emotions Szerintem is jó ötlet lenne egy új kutyus, nektek is meg a vizsikének is.
Huba - 2009. június 29. Pest megye