Lily13
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 24
2013.10.27 14:43:50 Idéz
Eléggé szomorú történet.
De sajnos a vizsla tulajdonosa nem tudhatta, hogy milyen gazdikhoz kerülnek a kis vizslák.
Amit írtál/meséltél történetet, nagyon szívszorító!
Nálunk 8 hetesen került hozzánk a kis vizsla. Amikor ölembe került, annyira remegett, annyira félt. (Ha új helyre kerülnek a kicsik, akkor természetes, hogy remegnek).
Többet foglalkoztam vele, most már 4 hónapos gyönyörű kishölgyé vált. Nagyon imádom!!!
Nem értem azt az embert, aki nem foglalkozott azzal a drága lélekkel. Legszívesebben beverem a képét!!! Annak az embernek az élete ne legyen boldog, inkább nyomorúságos legyen, ahogy ezzel a kis lélekkel tette.
izilány
Új gazdi
Hozzászólások száma: 9
2013.10.18 19:45:01 Idéz
De egyébként sokszor viszem futni.
izilány
Új gazdi
2013.10.18 19:43:57 Idéz
Szegényke, mikor hozzánk került, el akart szökni,azt hitte mi is kínozni fogjuk.De aztán pár nap múlva rájött,hogy mi nem fogjuk kínozni.Most már annyira ragazkodó,hogy még suliba is velem akar jönni.A pórázt is hozza.De az iskolába nem vihetem.
izilány
Új gazdi
2013.10.18 19:42:56 Idéz
Szegényke, mikor hozzánk került, el akart szökni,azt hitte mi is kínozni fogjuk.De aztán pár nap múlva rájött,hogy mi nem fogjuk kínozni.Most már annyira ragazkodó,hogy még suliba is velem akar jönni.A pórázt is hozza.De az iskolába nem vihetem.
vizslaszeretet
Fórum tag
Hozzászólások száma: 131
2013.10.18 15:48:40 Idéz
Hát el tudnám látni a baját az ilyen parasztnak, aki így kínoz egy állatot! Szegénykém! Még jó, hogy hozzátok került!
Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 746
2013.10.17 11:37:11 Idéz
Szerencse hogy egymásra találtatok! emotions
Zsömi 2009.05.20. és Herba 2011.01.01. Dombóvár,Tolna megye
izilány
Új gazdi
2013.10.16 17:03:00 Idéz
Az én vizslám neve, Panka.elmondom az elég szomorú történetét.

7-8 testvérével született.Mindegyik vizslát megvették,őt is.A gazdája foglalkozott vele egy hétig,aztán rá se nézett.Nem is etette.Szegény Panka annyira lefogyott,csont és bőr volt,a soványságtól kifordult a szeme.Ráadásul gennyezett is neki.A volt gazdája,mikor megtudta,azonnal visszavette magához.Aztán pár héttel később megvettük őt.Már normális a testsúlya,boldog életet él nálunk.