kati
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 2104
2012.12.29 20:08:37 Idéz
Ne is mondjàtok lànyok! Ugy megorultunk, Rudy fàcànjàt tollastol az àllatorvos kezébe nyomtuk! emotions emotions

Ez unnepi napokon olvasgattam a vizslamentoket, le a kalappal elottuk, idot, energiàt nem szàmitva mentik a kutyusokat emotions Oszintén alig tudtam aludni este, mert némelyik vizslànak olyan borzaszto sora volt, hogy belepusztult. Jo lenne végre, ha feleloségteljes lenne a vizsla(kutya)tartàs, àllatkinzàs, éheztetés, emberi butasàg miatti àllatszenvedés megszunne mindenkorra - ezt kivànom a kozelgo ujévre!
Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 746
2012.12.29 09:04:06 Idéz
Örülök Kati,ez szuper hír!!!!!! emotions
Tettem fel pár fotót...csemegézzetek! emotions
Zsömi 2009.05.20. és Herba 2011.01.01. Dombóvár,Tolna megye
Éva
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1912
2012.12.28 23:28:08 Idéz
Nagyon örülök, Kati, végre egy jó hír!!! Kell ez így karácsony tájékán. emotions emotions
Kata, igazad van!!! emotions
Remélem, mindenkinek jól telt a karácsony, és minden vizsunak volt valami meglepi a fák alatt. emotions
Huba - 2009. június 29. Pest megye
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1896
2012.12.22 16:59:40 Idéz
Húúúú Kati ! ez a jó hír az igazi karácsonyi ajándék.....emotionsemotions

mert mi kell még: azok között lehess akiket szeretsz, őket biztonságban és egészségben tudd és most egy kicsivel több időt is velük tudsz tölteni...

Minden más csak porhintés.....!

Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!
Debrecen, Magyarország
kati
Vizsla rajongó
2012.12.21 20:31:23 Idéz
Sziasztok! Vàrjuk a képeket Nici, és Belkatàtol is!
Nagyon boldogok voltunk, mondta a doki, hogy a vizsgàlat eredménye szerint, ràérunk 1 évre rà ellenoriztetni, orvossàg sem kell. (6 honappal ezelott talàltak szivzorejt Rudy vizsinél, ezért kellett ellenoriztetni. A vizsgàlat kb fél oràig tart,kis "mellényt" nyirt neki a doki,gondolom ez az ultrahangos vizsgàlat otthon). Jovo héten szabin vagyok, zsufolt programunk van Rudyvel, sok séta, sutés-fozés emotions
Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
2012.12.20 10:38:47 Idéz
Hát...mit is mondjak,gyorsan telnek a napok.Vizslarajongó kislányunk már 14 hónapos.
Nemrég csináltunk egy kutyaiskolát,egyesületként működünk.Ha kész lesz a honlap,megmutatom! emotions
És veletek mi újság?
Kati,mi ez a szívhang vizsgálat?
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
2012.12.20 09:33:27 Idéz
kati:
Szia Nici! En is orulok, hogy visszanézel a Forumra, adjàl hireket! emotions Nekunk màr a matricàs kori autonk sincs meg, igaz màr akkor is idos volt emotions
Bizony Eva, vannak emberek, akik soha sem fogjàk megtudni, mekkora ajàndék az élettol egy kutya tartàsa emotions Rudy mindennap megnevettet bennunket, jo kedvre derit, néha amikor csucsul a liftben,eszembe jut, nini a kis honfitàrsam emotions Sajnos nagyon gyorsan telt el a 6 honap, ismét visszuk holnap reggel a szivhang vizsgàlatra, reméljuk a doki csak jot fog mondani

Szia!
Mi volt a dokinál? remélem csupa jó hír!
Debrecen, Magyarország
kati
Vizsla rajongó
2012.12.18 21:16:39 Idéz
Szia Nici! En is orulok, hogy visszanézel a Forumra, adjàl hireket! emotions Nekunk màr a matricàs kori autonk sincs meg, igaz màr akkor is idos volt emotions
Bizony Eva, vannak emberek, akik soha sem fogjàk megtudni, mekkora ajàndék az élettol egy kutya tartàsa emotions Rudy mindennap megnevettet bennunket, jo kedvre derit, néha amikor csucsul a liftben,eszembe jut, nini a kis honfitàrsam emotions Sajnos nagyon gyorsan telt el a 6 honap, ismét visszuk holnap reggel a szivhang vizsgàlatra, reméljuk a doki csak jot fog mondani
Éva
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1912
2012.12.18 19:36:28 Idéz
Igazad van, Kati, én is a kutyámmal lennék inkább, mint hogy felidegesítsem magam ilyen embereken. Múltkor jöttek hozzánk, a kapuból meglátták, hogy Huba bent van a házban. Erre megkérdezte tőlem az egyik középkorú hölgy, hogy "Juj, akkor most mi lesz?" Mondom, mi lenne, nem falja fel, ne izguljon. Talán azt gondolta, hogy kirakom addig a kutyát, csak mert neki gondja van ezzel? Hát nem... emotions

Nici, rég hallottunk felőled, mi van veletek?
Huba - 2009. június 29. Pest megye
Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
2012.12.18 14:06:18 Idéz
Hú te jó ég!De régen jártam erre!Remélem minden a régi! emotions
Kati teljesen egyetértek veled.Nekem is fontosabb lenne a kutyám!!!!!
Pont nemrég gondoltam rád.Emlékszel még hogy kaptunk tőled matricát a kocsira pár évvel ezelőtt? Na lejárt a mandátuma....lekopott és letöredezett! emotions
kati
Vizsla rajongó
2012.12.16 19:35:14 Idéz
Sziasztok! Szeretnék egy uj témàt felvetni,ami nekunk némi gondot okoz. Baràtom novéréékhez Rudy vizsivel szoktunk menni minden meghivàskor.Néha volt gondunk az egyik fiuk baràtnojével, aki muzulmàn vallàsu, àllandoan sikoltozott, ha Rudy felàllt csak inni is.(Rudy futyult rà,soha feléje sem ment).Pàr honapja a fiuk megkérte a kezét, azota megtiltatja, hogy vigyuk Rudyt. emotions Allitolag,mert fél a kutyàtol, de azok a kollégàim, akik muzulmànok azt mondtàk, hogy a vallàsuk tiltja csak a kutya érintését is emotions (koztunk szolva, akiknek van, az Roth v ilyesmi, és utik vàgjàk szerencsétlen àllatokat). Igy én inkàbb dec 25-én Rudyvel fogok sétàlni, az unnepi ebédet lemondtam sajnàlat nélkul, nekem fontos az àllatok szeretete,megbecsulése.
kati
Vizsla rajongó
2012.12.08 20:43:35 Idéz
Ma nàlunk szakadt a ho, aztàn a havaseso.Ilyenkor tilos itt vadàszni, sétàlni mentunk de Rudyvel. emotions Persze féluton egy szép fàcàn felroppent, Rudy a jo hideg folyoba csobbant, àtuszott,aztàn hivàsra vissza, én meg aggodtam,mert kb jo egy oràra voltunk az autotol. A sàlammal torolgettem, persze Rudy vigan ugetett tovàbb emotions olyan iramban szaglàszott, nekunk màr a nyelvunk logott emotions Mialatt du Rudy otthon pihent,mi loholtunk vàsàrolni stb, amire hétkozben nincs idonk,igy mire odaértunk az àllatorvoshoz megvenni a tàpjàt, nem volt tàp! emotions Mondtuk,hogy szerdàig nem tart ki, erre a recepcios odaadott jo pàr kostolo tasakot,hogy ki tudjunk tartani vele.Nagyon szereti Rudyt, pedig vizslànk szivesen megkergetné a rendelo macskàjàt,ha tehetné...mindig megkérdezi,hogy van "oriàs bébi" emotions Nemsokàra làthatja,sajnos, az esedékes szivhangvizsgàlatra kell vinnunk 2 hét mulva Rudyt emotions
Dorka GB
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 71
2012.11.24 00:28:09 Idéz
Sziasztok!

Ezen a topikon felbuzdulva enis elovettem a meroszalagot!Dorka 58-59cm marmagassagu,22kg sulyu,3,5eves,szoval o az a sudarabb,kecsesebb felepitesu eb.

Buvesz marmagassaga 55cm koruli,(nehez lemerni ha a kutya azt hiszi ez valami uj jatek) es 22,8kg igy 6 honaposan!
Dorka 2.Jul.2009,Buvesz 20 Maj.2012 ,Bromyard,GB
Sigma6
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 43
2012.11.23 23:12:35 Idéz
Szia Petyus23!
Pulo holnap tölti be a 29. hetet.
Bp. XX.ker.
Petyus23
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 75
2012.11.23 21:00:08 Idéz
Köszönöm belkata! emotions Tudom ,hogy egyedfüggő ,de azért jó viszonyítási alapnak;) Tudod még a mindenre nagyon oda akarok figyelni stádiumba vagyok félek nehogy valamit elrontsak nevelésben,táplálásban,mozgatásban,tanításban emotions Végül is ő az egy szem kis vizslám emotions
Petyus23
user_avatar
Gazdi
2012.11.23 20:56:03 Idéz
Szia! Sigma6 hány hetes a kutyusod?emotions)
Sigma6
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 43
2012.11.23 20:54:43 Idéz
Sziasztok!

Amióta át tértünk a kevesebb fehérje tartalmú felnőtt tápra és csak kétszer kap enni.
Azóta a fejlődése l lassult. Amióta nálam van, 10 hetes kora óta hetente mérem a súlyát.
Általában hetente 1,5-2,5 kg volt a gyarapodás. Szóval most már hetente csak 0,7-1kg a gyarapodás.
Viszont szépen kezd izmosodni.
Bp. XX.ker.
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
2012.11.23 11:19:10 Idéz
Szia! Bodza 4 hónaposan 13,6 kg. volt...., de ez szerintem nagyon egyedfüggő.....,
(genetika, etetési szokások, mozgatás stb).
Debrecen, Magyarország
Petyus23
user_avatar
Gazdi
2012.11.22 17:20:57 Idéz
Kedves belkata!
Szeretném megkérdezni ,hogy neked Bodza hány kiló volt pontosan 15 és 16 hetes korában? emotions
halyas
user_avatar
Fórum tag
Hozzászólások száma: 227
2012.11.22 15:45:21 Idéz
Milyen rendes vagy, hogy Bodza-könyvet vezetsz! emotions
halyas - máriaremete (bp II.)