BKornél
user_avatar
Fórum tag
Hozzászólások száma: 172
2016.07.13 20:32:29 Idéz
Szia Kati! Hogy van Rudy? Hogy telik a nyár?
Luppa-Vadász Dió, XII. kerület
BKornél
user_avatar
Fórum tag
2016.06.21 21:40:56 Idéz
Én ebben nem tudok segíteni, de szurkolok, hogy mielőbb meggyógyuljon Rudy, és élvezhesse a szeretett Vizsik életét.
kati
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 2104
2016.06.21 05:59:27 Idéz
Sziasztok! Volt màr valakinek gondja kutyusa nyàlkamirigy gyulladàsa? Mit tudtok errol? Sajnos Rudy vizsinek mult szombat reggelre nagy gomboc a nyakàn, àllatorvos, leszivta, mikroszkopos vizsgàlat és a diagnozis:nyàlkamirigy gyulladàs.Injekciok, orvossàgok, tegnap vissza àllatorvos, visszajott a gomboc a nyakàra! Ujabb injekcio, plusz antibiotikum,àllitolag a gomboc még nohet, elmehet,visszajohet,ez vmi honapokig tarto nyavalya!Persze figyelnunk kell, hogy tudjon nyelni.Operàciora a doki nem gondol,bonyolult a mutét.
Koszi a vàlaszokat!
Kati
kati
Vizsla rajongó
2016.03.21 07:11:44 Idéz
Szia Bkornél !
Teljesen igazatok van a kis Cseles utaztatàsàn, igy sokkal konnyebb les késobb is és biztonsàgosabb is! emotions Olyan tundéri lehet ! emotions Nàlunk is mindenki egyre jobban szereti Rudyt, mindenki simogatja, mondjàk milyen gyonyoru és nyugodt kutya ! emotionsAmint megàllok beszélgetni, azonnal csucsul, szolni sem kell neki emotions A kankutyàkat tovàbbra sem kedveli emotionsA vasàrnap reggeli kàvé-kiflizéstol vigyàznunk kell, felszedett 2 kilot,amiota ivartalanittattuk!Pedig csak az àllatorvosi,(a làbacskài miatt), kaloriaszegény tàpot kapja! Kifli nélkul pedig mi sem megyunk kàvét inni, mert akkor "botrànyt csap", hogy hol a kifli emotions Béreltunk szàllàst otthon, de, ha tudnàtok, hogy kutyàval még most is milyen nehéz!! Nem fogadnak el, vagy annyi az àra, mint egy fonek! Sokszor azt mondom, otthon a fejukre estek, némely esetekben! A szàllàsàrakat is ideértve! emotions De azért szerencsére talàltunk, de néha megértem, hogy elmaradoznak a turistàk...Szép napot azzal a kis tuneménnyel!
Kati
BKornél
user_avatar
Fórum tag
2016.03.14 08:20:26 Idéz
Szia Kati!

Tényleg úgy van, hogy mi azért vagyunk, hogy őket kiszolgáljuk... emotions ötletes a deszkás megoldás

Egyelőre tanulja az utazást, dünnyög a kis kenneljében, gondolom inkább mellettünk utazna, vagy inkább ölben, de azt egy pár hónap múlva nehezen tudnánk kivitelezni, nem lenne kényelmes senkinek, a hátsó rész a gyerekeké

Olyan aranyosak az idősebb vizsik is, ahogy méltósággal tudnak megöregedni, és az a kis gőgös tekintet egyre hangsúlyosabb lesz az arcukon, gondolom a kávézó teraszán Rudy is "megjátssza" magát, olyan nagyképű fejet tudnak vágni...ami igazából csak a vizsiknek áll jól emotions
kati
Vizsla rajongó
2016.03.12 06:15:32 Idéz
Szia Kornél !

Hàt igen, lesz sok turelemre, szeretetre szukség, dehàt az Nàlatok is van boven a kis aprosàg szàmàra! Persze, hogy kis energiabomba! emotions Az autot szereti ?
Nàlunk vizsink hozzà szokott, minden évben hazajutottunk egyszer vele, màr szeret autozni, a hàtso ulésen utazott mindig, igazad van, nem mindig biztonsàgos, meg tudtuk oldani a biztonsàgi ovet, felul van beakasztva, igy nem tekeredik a làbàra, és szabadon mozog vele, el is tud fekudni.Baràtom szerint olyan lett kutyusunk, mint 86 éves anyukàja, autozni szeret és a kàvézok teraszàn csucsulni emotions Az autoba nem kell beugrania,baràtom deszkàra szegecselt 2 làbtorlot, azon megy fel... emotions Tudod, sokszor megàllunk utazàs kozben, sétàlunk vele,és féluton megalszunk, màr ismeros helyen, Innsbruck mellett. emotions Nagy simit a kis tundér Cselesnek, és adjàl hirt rola, hogy novoget!
Szép hétvégét emotions
BKornél
user_avatar
Fórum tag
2016.03.11 08:28:04 Idéz
Szia Kati!
Hát a korral komolyodnak is ezek a vizsik, bár szép lassan, nem sietik el emotions
Hogy bírja Rudy ezeket a hosszú utakat? Ilyenkor hátul a csomagtartóban utazik hordozóban? Mi vettünk a Cselesnek, neki is, nekünk is kényelmesebb, biztonságosabb (Dióka az első ülés előtti lábtérben utazott).
A tk neve Ezüst, de mi Cselesnek hívjuk. Hát igazi energiabomba, és folyamatosan incselkedik, lesz vele meló...
kati
Vizsla rajongó
2016.03.10 06:36:53 Idéz
Szia BKornél !

De orulok !Gyonyoru az ici-pici vizslàtok ! emotions Hogy hivjàk ? Jol tettétek, vizsla nélkul elképzelhetetlen az élet !
Mi is jol vagyunk, 11 éves Rudy vizsivel készulunk haza nyàron! emotions Addig is sétàlgatunk, pihenget, és egyre tundéribb emotions Mindent tud, mindent ért, valodi tàrsunk.
Sok-sok boldog, oromteli pillanatot a kis uj jovevénnyel!
BKornél
user_avatar
Fórum tag
2015.12.23 09:58:41 Idéz
Boldog, békés karácsonyt mindenkinek! emotions
kati
Vizsla rajongó
2015.12.20 07:20:01 Idéz
Kellemes Karàcsonyi Unnepeket kivànunk minden vizslagazdinak, vizslànak Rudy vizsinkkel! emotions
Sajnàlom, hogy messze vagyunk, nem tudunk elmenni ma a Corvin àruhàzi Vizslanapra Budapesten ! emotions Aki teheti, menjen el !A vizsiken is segitve, gyonyoru mestermunkàkat làtni!
Nyàron, remélem hazaérunk, Rudyvel elmegyunk mi is a Vizslamentokhoz, tervbe van véve !
Addig is, most indulunk sétàlni emotions
Kati, Rudy emotions
Duncsi
user_avatar
Fórum lakó
Hozzászólások száma: 279
2015.06.03 15:08:07 Idéz
Futrinka Egyesület - Magyar Vizsla Fajtamentés híre:

Bemutatjuk két vadonatúj vizslás támogatói ajándékunkat: női ujjatlan trikó az ismert és kedvelt vizslabetűs grafikával, egyelőre csak barack színben, csak M és L méretben. Támogasd munkánkat min. 3000 Ft-tal és válassz egy trikót (vagy a már ismert rövid ujjú pólóink egyikét).

Másik újdonságunk a BABA BODY 56-tól 86-os méretig, unisex fehér-mogyoró színben, a korábbról már ismert "Kedvenc kutyám a vizsla" grafikával. Támogasd munkánkat min. 2500 Ft-tal és tiéd (illetve gyermekedé, unokádé emotions ) lehet egy ilyen body!
Érdeklődni lehet az info@futrinkautca.hu címen.

*** www.magyarvizslasos.hu *** http://magyarvizslasos.blogspot.com ***
seeker
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 75
2015.05.15 21:27:26 Idéz
Üdv! Sajnos a rohanó életben egyre kevesebbszer jutok el ide, hogy gyönyörködjek a sok-sok tündéri vizslafotóban. Nem tudom, figyelte-e valaki, de ha jól látom, az 1001-dik!!! képes oldalon tartunk!
Az viszont megijesztett, hogy néha úgy tűnik, mintha az oldal egyszerűen nem is létezne! Nem jön be, és olyankor a google sem tud róla semmit...Nyugtassatok meg, hogy a hiba az én készülékemben van- és a VIZSLA, ez a színvolnalas és szívemnek kedves lap mindig megmarad!
kati
Vizsla rajongó
2014.12.21 18:58:15 Idéz
Boldog, békés karàcsonyi unnepeket kivànunk minden vizslagazdinak, vizslànak !

Kati és Rudy vizsla
kati
Vizsla rajongó
2014.09.14 11:23:26 Idéz
Erdekes modon a bizonyos magyarul kevésbé tudo Mariann ismét feltunt,(multkor szarvasgomba keresésre) és most vadàszatra keres kisvizslàkat... emotions Remélem nem fog talàlni, nagyon nem tetszik a hirdetése ( az elozoekkel mi lett vajon ?) emotions emotions
kati
Vizsla rajongó
2014.07.18 19:08:00 Idéz
Màr megint én szolok hozzà, de valami borzaszto dolgot làttam! Hazafelé munkàbol,egy rétes teruleten "karavànozok"(az orok utazok) telepednek le tobb hétre, szoval a kerités mellett egy kicsi kb 3 honapos német vizslàt làttam, nagyon rovid kotélre kikotve, a rettenetes napon( 37 fok volt àrnyékban)! Elotte vmi tàl, kicsi sàrpocsolyàval benne! angyalom ult, egy zsebkendonyi helyen, ahol volt 3 fuszàl, el sem tudott fekudni, égetett a nap!Egy kevés viz volt nàlam, beleontottem a pocsolyàba, a maradékkal megontoztem a kis fejét.Olyan meggondolatlan voltam, keresnem kellett volna vkit ezek kozott az "emberek"kozott, sajnos tovàbbmentem(azota is lelkiismeretfurdalàsom van)!De azért tudtam szolni egy akàrkinek, aki hatalmas medencét toltott vizzel ! a gyerekeiknek, mondtam vigyék el a kutyust a naprol és adjanak neki inni! Csak nevetett, borzaszto volt!! Holnap megprobàlok visszamenni, akàr elhozni!Ugy sajnàlom, az embernek nincsenek mindig a jo reflexei emotions emotions
kati
Vizsla rajongó
2014.07.13 22:21:55 Idéz
Marianne2014-nek szeretnék irni a hirdetése révén, ami egyàltalàn nem nyugtat meg : tudvalevo, hogy a magyar vizsla vadàszkutya "s nem szarvasgombakereso!Nem kell a "mesterségeket" osszekeverni emotions A nagyszàmu "rendelés" sem nyugtat meg, remélem nem csalàdon beluli tenyésztés, ilyesmi a cél emotions Természetesen, ha nem, akkor bocs Ezek a fajtiszta kutyàk, akik hosszu évtizedeken àt lettek kiképezve a vadàszatra,nem szabad oket akàrmire felhasznàlni! Minden kutyafajtànak a maga mestersége! emotions
kati
Vizsla rajongó
2014.05.29 07:54:59 Idéz
Szia Melcsi !
Remélem jol vagytok !

Igen, Rudy most is nagyon jàtékos, kivàncsi mindenre, és jo meno. Nekunk kell vigyàznunk a làbai miatt, hogy a séta ne legyen se tul sok, se tul kevés. De vidàman szaglàszik, ugrabugràl,otthon is ugràl a jutisfalatos szekrény elott. emotions Indulunk vele most a szokàsos hétvégi, erdei sétànkra,de elotte megyunk a reggeli kàvéra, kiflire.Ilyenkor "énekel" az autoban, tundéri, mi meg a fuleinket védjuk emotions
Szép napot!
melcsi0723
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1850
2014.05.27 17:25:04 Idéz
Szia Kati! Nagyon bírom a történeteidet Rudyval, persze a vidámakat jobban, de az ilyen eseteket is, és a képek is nagyon mulatságosak emotions
Luca-2010.05.23.-------Bodza-2011.06.02.------Somogy megye: Látrány
kati
Vizsla rajongó
2014.04.05 13:01:50 Idéz
Borzaszto dolgok ezek Macika! emotions
Dorka02 kutyusodnak biztosan hasznàl a suli, ird àm meg!
Sigma6 egyik baràtunknak is volt gondja a francia vizslàja térdével,de màr legalàbb 15 éve tortént, a kutyust megoperàltàk, aztàn vigan futkozott.Gondolom azota màr még elobbrehaladottabbak lehetnek! emotions

Nàlunk ma Rudy vizslànk osszeverekedett egy pointer-rel emotions Hétvégi erdei sétànkat tettuk, szokàs szerint vigyàzunk,Rudy 2 éves kora ota "vezéregyéniség", és ma a sétàn elottunk megàll,"gondolkodik" és màr fut is emotions Hirtelen bukkant elo a màsik kutya,szintén "vezér",baràtom szalad, màsik gazdi is,arra màr osszekaptak,majdnem elaléltam.Aztàn volt egy kis "szunet",mindenki megfogta a kutyàjàt.Nem szabad kozéjuk nyulni, baràtomnak màr osszevarrtàk a tenyerét ilyenért.Szerencsére, semmi bajuk sem lett,bàr Rudy orràn van egy elég nagy karmolàs emotions a baràtom szerint, még szerencse, h vadàszkutyàk egyutt, mert farkaskutya, rothweiler stb-vel borzaszto lett volna,àllitolag ok nem engedik el a màsik kutyàt! emotions
Macika
Új gazdi
Hozzászólások száma: 1
2014.02.11 11:36:48 Idéz
Kedves Mindenki,

2014.02.03-án eltulajdonították a táskámat. Benne volt a személyes papírjaimon, jegyzetfüzetemen kívül Alfonz nevű 8 hónapos vizsla kutyusom oltási könyve. A tettesek egészen Vácig menekültek (ott próbálták meg a bankkártyámat használniI. Gyanítom, az oltási könyvet eldobták, így ha esetleg valaki megtalálja azt kérem jelezze nekem.

Köszönöm