Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 746
2013.09.29 19:39:56 Idéz
Próbáltam volna belinkelni ide egy képet facebookról,hogy kérjem a segítségeteket egy kis fotóversenyre,de nem sikerült! emotions
szerkesztve: Nici::2013.09.29 19:45:34
Zsömi 2009.05.20. és Herba 2011.01.01. Dombóvár,Tolna megye
Csüllög Éva
Új gazdi
Hozzászólások száma: 1
2013.09.29 18:38:39 Idéz
6 hónapos a magyar vizslakölykünk, eddig a teraszon egy kibélelt nagy kartondobozban, majd miután azt sikerült szétrágnia, kicsréltük egy szintén nagy fadobozra. Amikor hidegebbre fordult az idő, megengedtük, hogy a házban aludjon... Előző kutyánktól maradt egy szép nagy kutyaház, próbáltuk már az udvaron beszoktatni, nemigen ment, fölhoztuk a házat a teraszra, de egy istenért sem akar belemenni, illetve ha ajándékfalatot teszek bele, elveszi és rükvercben kijön...
Van-e esély rá, hogy beszokjon a kutyaházba?
Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
2013.09.29 09:36:48 Idéz
Nagyon kedves vagy! Pont külső kell,mert nekünk is sötétített...
Küldöm is a címet. emotions
Dorka GB
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 71
2013.09.28 19:55:35 Idéz
Szia!
M.o.-on nem tudom de nekem is az van a kocsin, de vettem egy plusz tartalekot(hatha nem sikerul jol felragasztani), ugyhogy ha elkuldod a cimed priviben szivesen neked adom!
Ja a matrica kivulrol ragaszthato mert a kocsin az ablak sotetitett, ha a belulrol ragaszthato kellene szivesen megveszem, lehet az a 300ft nem fog foldhoz vagni! ;)

Nici:
Sziasztok!
Esetleg tudja valaki,hogy Hungarian Vizsla on board matricát (egy nagy vizslafej van rajta) itt Magyarországon hol lehet rendelni? Csak e-bayen találtam.
Betenném ide a képet,de fogalmam sincs hogy kell.... emotions

viewitem.eim.ebay.hu/Vizsla--Car-Window-Sticker--Hungarian-Vizsla-Magyar-Dog-Sign-ncollarharness/261287235203/item
Dorka 2.Jul.2009,Buvesz 20 Maj.2012 ,Bromyard,GB
Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
2013.09.26 07:39:46 Idéz
Sziasztok!
Esetleg tudja valaki,hogy Hungarian Vizsla on board matricát (egy nagy vizslafej van rajta) itt Magyarországon hol lehet rendelni? Csak e-bayen találtam.
Betenném ide a képet,de fogalmam sincs hogy kell.... emotions

viewitem.eim.ebay.hu/Vizsla--Car-Window-Sticker--Hungarian-Vizsla-Magyar-Dog-Sign-ncollarharness/261287235203/item
szerkesztve: Nici::2013.09.26 07:40:32
kati
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 2104
2013.09.23 19:06:06 Idéz
Sziasztok! Tegnap sétàlni voltunk Rudy vizslàval,igaz a vadàszat megkezdodott, de idén eloszor nem vadàsznak,nincs elég szabadideje a baràtomnak,igy sétàlunk,amikor tudunk. Szoval tegnap Rudy megàll a toparton,bozotos elott, nem mozdul,figyel emotions Mi persze szokàs szerint semmit sem làttunk (hallani sem szoktunk),vizslànk elore szokken, baràtom pedig egy nagy szoros feneket (bocs!) làt a vizbe csuszni, aztàn a viz alà siklani emotions Rudy vizbe ugrott, aztàn ki, aztàn vissza a vizbe uszni,aztàn szerencsére kikecmergett a sok folyondàr,fagyokér kozott emotions Baràtom szerint vagy vaddiszno volt(szerintem a vaddiszno még kulonleges esetekben sem uszna a viz alatt,bàr nem értek hozzà emotions vagy egy hod volt.Tudjuk,hogy vannak,mert a teruletor is mondta egyszer,meg làttunk is kint egyet régebben,de nem tudtam,hogy ilyen oriàs méretuek! emotions Lényeg,hogy Rudy nem talàlta meg... emotions
kati
Vizsla rajongó
2013.09.03 20:15:52 Idéz
Zsombuci bizony, a magyar vizslàkat mindenhol megcsodàljàk! emotions Mi Bretagne-ban voltunk Rudy vizslàval,és nekunk is nagyon jo tapasztalataink voltak! Strandra (az oceànban),ahol felugyelet volt, lehetett vinni usztatni délelott 10 oràig és este 7 oràtol ismét,a felugyelet nélkuli strandokon pedig bàrmikor, persze szàmitva a gazdikra,hogy azért nem a furdozok kozepébe érkeznek. Soha senki nem szolt,amikor vizben volt Rudy emotions(àllandoan tanulmànyoztuk az apàlyt-dagàlyt) Igaz, nem maradt sokàig, mindig igyekezett kifelé emotions - az uszàs nem tartozik kedvenc elfoglaltsàgai kozé emotions
zsombuci
Gazdi
Hozzászólások száma: 60
2013.08.22 21:06:31 Idéz
Szép vizslás napokat Mindenkinek!

Nagyon jó élményemet szeretném megosztani hátha még valakinek most is aktuális vagy jövöre az lesz.
Lignano Sabbiadoron nyaraltunk most(Olaszország) és meglepő,hogy évről évre jobban kutya és gyerek paradicsom(pedig többször voltunk 10 éve az elöző vizslunkkal )sajnos most csak gyereket vittük Boti vizslu a maméknák maradt.Apartmanba alapvető hogy kutya mehet,helyhiány miatt 1 csodajó 3/4 csillagos campingben voltunk sátrazni(itt bungalók is vannak) rengeteg kutyával nyaraltak ill elmondható hogy anélkül szinte senki sem ment.sétáló utcán este mindenkinéál kutya éttermek elé 10vel kirakva itató edény,parton kutya tengerparti bár vagy 50 kutyaedény sorakozik(kutya menü is kaphatóemotions?)
tengerparti sétány végén nagy terület kutyával strandoloknak minden forgalamas helytől külön nagyon tiszta és csak futottak a boldog kuytusok a vízbe!étterembe,boltokba gyerek vidámparkba mindenhová bemehettek ,sajnos nálunk sehová. 1 DOLGOT VISZONT 1 SEM TALÁLTUNK KUTYAKAKIT!!!pedig ennyi embert állatot nem most láttam együtt.
alig várom a jövő nyarat hogy ebem is élvezze a mediterán nyarat,mert azért ilyen szép kutyák(vizsla) ott is csoda lesz. emotions emotions emotions
Siófok, Botond kutyus 2012.03.25.
Gabesz70
user_avatar
Új gazdi
Hozzászólások száma: 20
2013.08.22 15:57:12 Idéz
Kedves Csilla! Lehet tudni valamit az iskoláról? Melyik az, hol van? Én is keresgélek.
Mandy
Kiss Csilla
Új gazdi
2013.08.22 15:15:22 Idéz
Sziasztok! Nagyon sokáig keresgéltem kutyaiskolát és nagyon sok kutyaiskolába jártam míg rátaláltam a számomra megfelelőre. Fontos volt számomra, hogy a kutyám is jól érezze magát és én is, de míg rátaláltam erre a sulira eltelt 10 év. Nagyon sok rossz tapasztalat után végre jól érezzük magunkat, a társaság jó és a kiképzők tényleg értünk és kutyánkért vannak. Kívánom mindenkinek, hogy ezt az élményt átélhesse kutyájával amit én is.
Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
2013.08.08 20:59:54 Idéz
Upsz!
Most meg már túl késő másik házat bérelni?!
Talán valahogy meg tudjátok oldani,és megbékél egymással a két kutya...
kati
Vizsla rajongó
2013.08.08 17:54:09 Idéz
Koszi Nici! emotions Eppen gondban vagyunk, amikor béreltuk a hàzat (Bretagne),mondta a tulajdonos,hogy nincs elkeritve,de nagy rét van hozzà,még horgàsznivalo to is emotions Nekik is van egy labradorjuk,de viszik magukkal,pont akkor,amikor mi érkezunk... Ma de felhivtuk oket pontositani,minden ok, kivéve,hogy nem tudjuk milyen okbol, labrador marad, persze kankutya! emotionsKutyusok napkozben kint szokott sétàlni,este a tulaj anyukàjàval lesz a hàzukban. Ez a kutya terulete, arrol nem is beszélve,hogy Rudy vizsink is egy dominàns kankutya...Szinte àllandoan uton leszunk napkozben,de néha délben és esténként nyugton szeretnénk lenni...Allitolag a két hàz nincs messze egymàstol...Otlet?!
Nici
user_avatar
Vizsla rajongó
2013.08.08 10:07:03 Idéz
Én szívesen mennék,de megint (mint majdnem minden)Budapesten lesz. emotions
Kati,jó nyaralást nektek! Hova mentek?
kati
Vizsla rajongó
2013.08.07 20:50:50 Idéz
Sziasztok! A vizslatura.hu-n imént olvastam,hogy most szombaton Vizsla piknik lesz! emotions emotions Bpesten a XVII ker-ben, Osszekoto ut. Egy kutyaiskola szervezi,piknik, tanàcsok a gazdiknak, furdés, jàték a vizslàknak! emotions emotions Biztosan jo idotoltés lesz! Nézzétek meg kozelebbrol!
Mi Rudy vizsivel indulunk pénteken reggel nyaralni 2 hétre, végre itt a szabi! emotions emotions
vizslaszeretet
Fórum tag
Hozzászólások száma: 131
2013.08.02 14:50:02 Idéz
De aranyosak lehetnek együtt! Tegyél fel fotót is róluk! Én teljesen bele vagyok őrülve a vizslákba, szinte már betegség /néha azt hiszem/. Kutyabolond vagyok, de a vizslák a legek nálam!
Itt nagy az öröm: Gucci tüzel, ez a második alkalom, így Mopyt már nem különítettük el. Az első tüzelése éppen az első születésnapján volt, a második pedig 10 hónappal később. Reméljük, hogy szeptember végén lesznek kis vizslák.
vikcs07
Új gazdi
2013.08.01 20:21:35 Idéz
Üdvözlet Mindenkinek! emotions

Személyes történetünket szeretném röviden tömören elmesélni mégpedig, hogy az én 5 éves kan vizslám a lehető legédesebb vizsla. emotions Hihetetlen számomra ez az eset, hogy nővéremék itt hagyták vasárnap 1 hétre a 3 hónapos golden retriver kan kutyusukat, hogy vigyázzunk rá amíg ők a Balatonon nyaralnak ( mert nem találtak olyan szállást ahol kedvesen fogadták volna őket így, hogy kutyával mentek volna :/ ) de az, amit az én vizslám művel ezzel a kutyussal hihetetlen, hagy neki az ételéből, beengedte a házában, együtt alszanak, együtt játszanak, finoman bánik vele, nehogy megsértse, a kötéllel játszottak ma, engedte, hogy a kiskutyus "győzzön" a kötéljátékukban.. és még sorolhatnám milyen csodás dolgokat művel alapjáraton a vizslám. emotions Hihetetlen az állatvilág, csodálni tudom csak őket, és az én 5 éves kan vizslámat. A vizslák a leggyönyörűbb, és legjobb kutyák a Földön! emotions
cinema
Új gazdi
2013.07.22 19:01:05 Idéz
Üdvözlet Mindenkinek!

Kérdezném, hogy működik-e a rendszer. Három levelet is írtunk "Üzenet a feladónak"...Üzenet privátban... Az elküldött üzenetek között látom is a leveleimet -Futrinka volt a kutyáról a feladó -Milly-, válasz semmi. Meguntam a várakozást, felhívtam a Futrinka egyesületet - Nekik fgalmunk sincs a vizsla.hu -ról. ??? Köszönettel: O.Gyuri
kati
Vizsla rajongó
2013.07.20 21:01:59 Idéz
Sziasztok! Pàr éve màr irtam;hogy nekunk is gondjaink voltak néha az otthonléten, futyultek ki bennunket màr Siofokrol,mert Rudy a Balatonba logatta a làbàt(poràzon volt),azota is szekàl a baràtom.Nem talàltunk szàllàst,ha nem foglaltuk le elore,gond volt,h a vizslànkkal voltunk-erre is baràtom meg szokta jegyezni nevetve, pedig magyar vizsla Magyarorszàgon emotionsBizonyos éttermeknél is nehéz volt,kulonosen csucsforgalomban,be sem engedtek vizslàstol emotions Furcsa volt,mert Rudy jon velunk bàrhova,kàvézo,étterem,szàllàsfoglalàs,tavi furdetés ok.Persze itt is vannak megszoritàsok, nemzeti park, ilyesmi tilos,poràz kotelezo(lenne)erdei sétàn is, kivéve,ha abszolut hallgat a gazdira a kutya.Dehàt ugyis mindenki elengedi oket emotionsEgy darabig Rudy is szàjkosàrral utazgatott a liftben, ronda szomszédok miatt,igy az oktato tanàcsàra,hogy elkeruljuk az esetleges gondokat.Mindig azt mondta,a kutyàs gazdiknak,ha igazuk van,sincs igazuk emotions
Vizslaszeretet egyetértek, az utobbi idoben a Forum alig létezik sajnos emotions
vizslaszeretet
Fórum tag
Hozzászólások száma: 131
2013.07.17 21:53:49 Idéz
http://hvg.hu/itthon/20130717_Parkolo_autoban_hagyott_kutya_felfuggeszt

Küldték volna három hónapra a börtönbe a 8 hónap felfüggesztett helyett. Szenvedhetne egy kicsit, bár annyit úgysem tudna, mint az a szegény vizsla, mire kipusztult. Az állat!
Gabesz70
user_avatar
Új gazdi
Hozzászólások száma: 20
2013.07.17 13:46:26 Idéz
Érdekes hogy a Balatonon csak néhány települést említenek, de most egy hétig voltunk lent(kutya nélkül emotions)és mindenhol ki van táblázva hogy kutyát fürdetni, vízbe vinni tilos! Szerintetek aki ott lakik, vagy van nyaralója és kutyája netán vizslája van az nem viheti le a mondjuk 20m-re lévő tóba? Mandy-től locsolni nem lehet, mert megbolondul a víztől. Bármeddig képes úszni, egyszerűen imádja a vizet. Amúgy meg szerintem beteg aki ezt az egészet kitalálta!
Mandy