kati
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 2107
2014.10.28 19:02:04 Idéz
Az imént olvastam a vizslamentoknél a kovetkezoket, amikor vizslakolyokhoz olcson vagy ingyen lehet hozzàjutni, tudni kell :a babakutyànak kell 3 kolyokoltàs kb 4.000 ft darabja,aztàn kombinàlt oltàs 7.000 ft, chip 3.500ft, féreghajtàs 2.000 ft. Féléves koràra kb 30.000 ft-ba fog kerulni és akkor még nem volt beteg!(Ki is birna betegen hagyni egy vizslababàt?) Aztàn poràz,nyakorv, fekhely, tàp...Szoval legyen mindenki felelos vizslagazdi ezen a téren is, meg az ossze-vissza pàroztatàsok terén is emotions
kati
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 2107
2014.09.25 06:25:45 Idéz
Szia vizslaimàdo! Szerintem magyar vizslàt Magyarorszàgon vegyél! emotionsA Forumon talàlsz Osa Csabi néven egy tenyésztot, aki ismeri, szereti a vizslàit, és gyonyoruek! Es még nézd meg a Parlagi vizsla tenyésztot is, gyonyoru vizslàk, nagy szeretetben ott is ! emotions Csabival talàkoztunk személyesen is egyik évben Szombathelyen, Rudy anyukàja pedig Parlagi Szorgos volt! Rudynk éppen ma 10 éves! mindenki mondja, hogy gyonyoru! emotions Angyalomnak micsoda szulinap, ma reggel baràtom viszi az àllatorvoshoz, a bal mellso làba két ujja kozott nott 2 nagy szemolcs, és le kell vetetni,mert nonek, és zavarhatja a jàràsban emotions

Csak Spike-nak annyit tennék hozzà, ha kohog, vidd dokihoz, veszélyes is lehet, ha kohog a kutyusodemotions
Spike
Új gazdi
Hozzászólások száma: 2
2014.09.24 13:51:32 Idéz
Szia Én Németországba élek és itt vettem meg Spike-ot a magyar rövid és magyar drótszőrű vizsla keveréketemotions 450euro.... nem volt olcsó de beleszerettem... külföldön is megtudod venni keress rá az interneten...
szerkesztve: Spike::2014.09.24 13:51:52
vizslaimádó
Új gazdi
Hozzászólások száma: 1
2014.07.01 21:33:59 Idéz
Sziasztok
mivel külföldi vagyok, és szeretnék egy vizsla kölyköt venni, meg szeretném töletek kérdezni, hogy kb.mennyibe kerül egy törzskönyves, rövidszörü magyar vizsla kölyök jó tenyésztötöl. Eddig sajnos az volt a tapasztalatom, hogy néhány tenyésztö máris felviszi a kutya árát, ha megtudja, hogy külföldre megy.
Ha esetleg ajánlani tudtok egy tenyésztöt, aki lelkiismeretesen végzi a dolgát és föleg hobbiból csinálja, akkor nagyon örülnék, ha leírnátok egy e-mail címet, vagy honlapot.
Segítségeteket elöre is köszönöm!

vizslaimádó