holecsancsa
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 61
2012.06.20 11:41:56 Idéz
Örülök neki, hogy Hunter megkerült :-))))) El tudom képzelni mit éltetek át:-(((((( Félve kérdem és nem piszkálás képpen, chipetek ugye van!
Ancsa-Kalocsa
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1896
2012.06.20 08:22:11 Idéz
Jaj de jó, már más fórumokon is kérdeztem, hogy mi van veletek. A blogotokat is mindennap megnéztem.... de semmi!
De akkor MINDEN RENDBEN VAN és ez a lényeg!

Reméljük soha többet nem kell ilyen élményt átélnetek!
Debrecen, Magyarország
Lorian
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 80
2012.06.19 16:02:49 Idéz
Valamiért nem tudtam hozzászólni eddig, de:

Hunter még másnap megkerült, talán épp a Te segítségeddel, Belkataemotions Ugyanis egy olyan oldalon látta meg a hirdetést a nőm, aki hazavitte, ahova én fel sem tettem.

A sztori: a túlbuzgó nő látta a parkban hesszelő Huntert, aki épp a kosarasokat figyelte. Megkérdezte tőlük, övék-e a kutya... mivel nemet mondtak, fogta Huntert és hazavitte. Aztán állítólag feltette sok helyre, hogy talált egy vizslát....

Ami bosszantó: tudtam, hogy valaki elvitte a kutyát, mert magától nem megy el messzire tőlem. Hiába kerestem órákig még éjszaka is, ha már 4 kerülettel arrébb volt, egy lakásban...
A jószándékot értékelem, de az lett volna a logikus, ha előtte megy egy kört Hunterrel a parkban...
kisvizsla.blogspot.com/
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1896
2012.05.17 12:13:01 Idéz
jaj! felraktam a netboad-os vizsla-s és a netboard-os Futrinkás oldalra....

tedd ki az www.elvesztem.hu oldalra (ott találsz olyant is akiket találtak), feltétlen nézd át..., plakátolj ott a környéken ahol elveszett, hátha valaki ott fogta be, esetleg a környékbeli állatorvost is megkeresheted,
a menhelyekre is küld át a felhívásodat!
(bocsi ha már megtetted)
Debrecen, Magyarország
Lorian
user_avatar
Gazdi
Hozzászólások száma: 80
2012.05.17 09:59:30 Idéz
Hunter elveszett!
Segítsetek... 11 hónapos, kan vizsla fiú, fekete nyakörvvel. A tabáni Kőműves lépcső, és az az melletti játszótér környékéről veszett el, ott sportolt velünk. Magától soha nem kóborolt el, a közelemben kószál, ill. hívásra, füttyre behívható.
Aki látta, hallott róla, stb, kérem jelezzen: 06209222010

kepfeltoltes.hu/120517/20120316066A_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
szerkesztve: Lorian::2012.05.17 10:00:46
kisvizsla.blogspot.com/