Stevan87
Gazdi
Hozzászólások száma: 31
2012.04.11 10:05:48 Idéz
halyas:
Nekem Cesar Millan: Hogyan neveljünk tökéletes kutyát c. könyve is tetszett. Ezt mondjuk érdemes elkezdeni olvasni még a kutya érkezése előtt.

Köszi! Ezt is beszerzem akkor emotions
halyas
user_avatar
Fórum tag
Hozzászólások száma: 227
2012.04.05 10:35:21 Idéz
Nekem Cesar Millan: Hogyan neveljünk tökéletes kutyát c. könyve is tetszett. Ezt mondjuk érdemes elkezdeni olvasni még a kutya érkezése előtt.
halyas - máriaremete (bp II.)
Stevan87
Gazdi
2012.04.04 11:26:14 Idéz
Köszi!
Azért megveszem Jan Fennel egyik könyvét,amit ha jól láttam,kifejezetten a kutya tanításáról szólna.
S írtam privit is.
belkata
user_avatar
Vizsla rajongó
Hozzászólások száma: 1896
2012.04.02 14:05:39 Idéz
Stevan87:
Sziasztok.

Sziasztok.

Régen családnak volt rövid szőrű vizslája,szóval kis tapasztalat van,de nyár elején szeretnék venni egy kölyköt.

Tudnátok olyasmi könyvet ajánlani, ami vagy általánosságban összefoglalva, vagy kifejezetten erre a fajta típusra adtak ki,amiben olyan alap dolgokról van szó,mint a kutya tanítása, mit, hogyan. Amiben érthetően leírják a dolgokat.
(ül,fekszik, stb-re gondolok)
Illetve mivel kinti-benti lenne,vagyis azt tervezem, szobatisztaság is fontos lenne.

Vagy várok tapasztalatokat/ajánlásokat is emotions
köszi.

Az alapengedelmesség tanításához, nem kell fajtaspecifikus könyv..., ha privátban küldesz egy email-címet.., tudok neked átküldeni könyvet elektronikus formában.
De ha papír-alakú-ban szeretnéd, akkor javaslom a Jan Fennel könyveket!
Debrecen, Magyarország
Stevan87
Gazdi
2012.04.02 11:19:36 Idéz
Sziasztok.

Sziasztok.

Régen családnak volt rövid szőrű vizslája,szóval kis tapasztalat van,de nyár elején szeretnék venni egy kölyköt.

Tudnátok olyasmi könyvet ajánlani, ami vagy általánosságban összefoglalva, vagy kifejezetten erre a fajta típusra adtak ki,amiben olyan alap dolgokról van szó,mint a kutya tanítása, mit, hogyan. Amiben érthetően leírják a dolgokat.
(ül,fekszik, stb-re gondolok)
Illetve mivel kinti-benti lenne,vagyis azt tervezem, szobatisztaság is fontos lenne.

Vagy várok tapasztalatokat/ajánlásokat is emotions
köszi.